Rodzinna Wigilia w OSP w Piechowicach

W ostatnią sobotę 2013r. o godzinie 19:00 rozpoczęto kolację Wigilijną, zorganizowaną przez Zarząd OSP w Piechowicach.

Przy wigilijnym stole zasiedli: dzieci i młodzież z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej razem z rodzicami oraz czynni druhowie z OSP w Piechowicach. Gościem honorowym był ksiądz proboszcz Ryszard Soroka. Tak, jak w większości domów, nasza Wigilia rozpoczęła się od odczytania Słowa Bożego i połamania się opłatkiem oraz złożenia sobie szczerych życzeń „ ... tyle samo powrotów co i wyjazdów ...”. Następnie zasiedliśmy do spożycia przygotowanych potraw przez Bar Gastronomiczny „Oliwia”.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i uduchowienie naszej Wigilii księdzu proboszczowi oraz wszystkim rodzicom najmłodszych członków OSP za powierzanie nam swoich pociech podczas comiesięcznych spotkań w remizie.

W związku z rozpoczęciem Nowego 2014 Roku, życzymy mieszkańcom Piechowic oraz odwiedzającym nas turystom – poczucia bezpieczeństwa i Bożej opieki przed wszelkimi nieszczęściami i zdarzeniami losowymi.

Druhowie z OSP w Piechowicach

Home Page